Marka Hilti dobrze znana jest zapewne osobom, które śledzą rynek elektronarzędzi. Od wielu lat odgrywa ona na nim sporą rolę. Jakiego typu produkty ma firma w swojej ofercie? Odpowiedź na to pytanie znaleźć można poniżej.

Dla profesjonalistów

Produkty z logiem Hilti przeznaczone są przede wszystkim dla profesjonalnych użytkowników z branży budowlanej. Można wśród nich znaleźć asortyment bardzo różnego rodzaju. Urządzenia tej firmy przeznaczone są m.in. do wkręcania, wiercenia, cięcia czy szlifowania. Firma oferuje również systemy pomiarowe czy takie, które przeznaczone są do ochrony przeciwpożarowej.

Software

Hilti oferuje również produkty softwarowe, które zainteresują zapewne tę samą grupę odbiorców, co reszta ich oferty. Przykłady to chociażby oprogramowania: do systemów mocujących, do ochrony przeciwpożarowej czy do przyrządów pomiarowych. Producent zapewnia, że one wielofunkcyjne i wykazują swoją przydatność w wielu różnych sytuacjach.

Podsumowanie

Marka Hilti http://www.extul.pl/marka/hilti/ obecna jest na rynku od wielu lat, zaś pierwsze wielkie sukcesy odniosła pół wieku temu. Dziś jej oferta jest jeszcze bogatsza niż wtedy i zainteresować może bardzo dużą osób zajmujących się wieloma branżami, szczególnie tymi związanymi z budownictwem.

Kategorie: Narzędzia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *